Václav Šafář zvítězil v Castellettu

Druhý podnik italského šampionátu Easykart v Castellettu di Branduzo provázelo extrémně nepříznivé počasí. Intenzivní déšť, zima a silný vítr však nevadily našim jezdcům, kteří se dokázali v italské přesile prosadit. Václav Šafář zvítězil ve třídě Easykart 100, na stupně vítězů ho doprovodil na druhém místě Jakub Talaš, Zdeněk Tlachač dojel na 16. místě. Ve své premiérové sezóně ve třídě 125KGP TAG se velmi dobře předvedl také Dominik Javůrek. Ve finálové jízdě se probojoval až na druhé místo, pak však svojí snahu přehnal a po krátkém výletu mimo trať dojel na výborném třetím místě. Ve třídě Easykart 60 skončili po kolizích Jonáš Tlachač na 11. místě a Matěj Kácovský  na 18. místě. Radim Maxa bodoval ve třídě KGP Shifter na 5.místě. Podrobná reportáž a výsledky jsou zde. Fotogalerie je zde.