Pohár AČR/KC Písek 2014

Na 140 jezdců se sešlo na motokárovém okruhu v Písku Hradišti k třetímu podniku Poháru AČR a Karting cupu. V sobotu byly na programu volné tréninky,  měřený trénink  a vytrvalostní závod, v neděli pak dvě finálové jízdy a superfinále všech tříd. Ve třídě Školní 50 se dařilo Štěpánu Petrželkovi, Jakubu Kameníkovi a Petře Bábičkové, v ESYKART 60 zvítězil František Pros před Michelle Jandovou a Matějem Pavlíčkem, v EASYKART 100 bral zlato Dominik Stříteský , stříbro Dušan Kouřil a bronz Monika Podhradská. V nejrychlejší kategorii FC Junior zvítězil nováček této třídy a  absolvent projektu Easykart Dominik Javůrek. Kompletní výsledky najdete zde.