Adam Kowalski druhý v Jesolu

První podnik italského šampionátu Easykart 2018 hostil Autordom Pista Azzura Jesolo. Do sezóny vstoupil ve velkém stylu Adam Kowalski, který při svém prvním startu ve třídě Easykart 100 vybojoval na mokré trati pole position a ve finále obsadil druhé místo! Zvítězil Alessandro Gnecchi a věnoval své vítězství Františku Adámkovi, který je po dopravní nehodě ve vážném stavu v nemocnici v italském Trevisu. Ve třídě Easykart 60 startovali z  našich jezdců – Karolína Vančíková, Jiří Skopalík, Matyáš Puršl, Lukáš Horčička a Vojtěch Tvarůžka. V měřeném tréninku zajel Matyáš Puršl 5. místo, Karolína Vančíková 6.místo , Lukáš  Horčička 14. místo. Ve finálové jízdě skončili – 9. Matyáš Puršl 12. Karolína Vančíková, 13. Lukáš Horčička, 14. Jiří Skopalík, 22. Vojtěch Tvarůžka, zvítězil Tommaso Santini. Reportáž promotéra najdete zde, fotogalerii níže.