Czech Kart Open Vysoké Mýto 2019

Při druhém podniku MČR motokár 2019 ve Vysokém Mýtě se sešlo na startu na 210 jezdců. Nejpočetnější kategorií byla Easykart 60 (30 jezdců) kde v superfinále  zvítězil Jan Čermák. druhé místo vybojovala Karolína Vančíková   a stupně vítězů doplnil Martin Tóth. Maxmiliana Karhana srazila na osmé místo 5s penalizace za spadlý nárazník. Hodnocení Easy 60 Mladí ovládl Martin Tóth, před Oliwierem Parulskim a Danem Novotným. Ve třídě Easykart 100 zvítězila Michelle Jandová  před Filipem Škorpíkem a Petrem Kačírkem jr. Nepříjemnou kolizi měli Jiří Zbožínek a Jiří Skopalík, kteří s sebou vzali ještě Filipa Karnolda a Tomáše Nováka. Za špatný start byl potrestán 10s penalizací Maxmilian Zimin, 3s dostal Filip Vloch a Jiřímu Skopalíkovi bylo přičteno 5s za nárazník. Kompletní výsledky najdete na http://www.poharcr.cz/vysledky/52-vysoke-myto/?fbclid=IwAR2MDyAkFMvLDCUzIyP1wr3Nbh3d_u3Z8eB7HcjiFbGgdoV-hfsgYRAfBMI