Czech Kart Open Třinec 2019

Závěrečný podnik Czech Kart Open 2019 hostil mezinárodní okruh Steel Ring v Třinci. Na startu se sešlo na 200 jezdců a nejpočetnější kategorií byla Easykart 60. Ve třídě Easykart 100 si po velkém dramatu v závěru superfinálové jízdy připsal vítězství Filip Karnold, stupně vítězů doplnili Filip Škorpík a Jiří Zbožínek. V kategorii Easykart 60 zvítězila Karolína Vančíková po těsném souboji s Tomášem Rosypalem, bronz bral Oliwier Parulski. V hodnocení Easykart 60 Mladí byl nejúspěšnější Oliwier Parulski před Tomášem Vančíkem a Martinem Tóthem. Kompletní výsledky najdete na http://www.poharcr.cz/vysledky/56-steelring-trinec/ , fotogalerii níže. Více informací a videa na https://www.facebook.com/Easykart-Czech-Republic-65971856706/.