Slavnostní vyhlášení EASYKART 2009

Slavnostní předávání cen pohárových tříd EASYKART a Mistrovství ČR proběhlo v kulturním domě ve Vysokém Mýtě v sobotu 14. 11. 2009. Pro zdůraznění společenské atmosféry večera  vyměnili jezdci kombinézy za obleky a děvčata předvedla, že to mistrně umí nejen za volantem, ale také na podpatcích. Předávání proběhlo dle oficiálních výsledků jednotlivých tříd, nejpočetnější byla opět dětská kategorie Easykart 50, kde byly odměněny všechny děti obrovskými poháry, které jistě potěšily nejen jejich dětské duše, ale i ty rodičovské. V kategorii Easykart 60 byly ceny připraveny pro prvních šest jezdců. Celý večer byl zpestřen módní přehlídkou, bohatým rautem a živou kapelou, která nenechala mnohé zahálet. Účast byla velká nejen při vyhlašování, ale také celý rok na závodních tratích.Doufejme, že  stejné nadšení motokárových jezdců a jejich přívrženců bude provázet i  nadcházející sezónu. Záznam televizního přenosu ČT4 Sport najdete zde. Naše video připravujeme.