Italský šampionát EASYKART Adria

Čeští jezdci byli hodně vidět v předposledním podniku italského šampionátu EASYKART v Adrii. Pepa Knopp vybojoval ve finálové jízdě třídy Easykart 60 stříbro a k jeho soupeřům patřil nejen vedoucí jezdec průběžné klasifikace Cristian Bertuca, ale také Lorenzo Patrese, syn bývalého pilota Formule 1 Riccarda Patrese (http://riccardopatrese.net/weblog/).  Pepa Knopp se posunul v hodnocení šampionátu na šesté místo – výsledky najdete zde. Ve třídě Easykart 100 se umístili v první desítce hned tři naši naši reprezentanti –  6. Tereza Bábíčková, 7. Matěj Kácovský, 9. Michal Pražák. V průběžném pořadí je Matěj Kácovský se ztrátou jednoho bodu na 2. místě – výsledky jsou zde.  Závěrečný závod seriálu se jede 10 – 11. září na okruhu  7 LAGHI – Castelletto di Branduzzo.

Josef Knopp a jeho boj o stupně vítězů ve finálové jízdě  EASYKART 60

V posledním kole přejela vedoucího jezdce třídy EASYKART 100 jeho vlastní motokára (zřejmě si chtěl nasadit spadlý řetěz a neodhadl rychlost??).