Pohár AČR 2017 – Vysoké Mýto

JK1_5711bVydařený závodní víkend, luxusní počasí, 150 jezdců – tak by se dal stručně charakterizovat druhý podnik seriálu PAČR ve Vysokém Mýtě. Nejpočetněji obsazenou třídou byla Easykart 60 (20 jezdců), kde v napínavém superfinále zvítězil Tomáš Novák, před Jiřím Skopalíkem a Jindřichem Pešlem. V hodnocení Easy 60 Mladí byl nejúspěšnější Jindřich Pešl, druhé místo bral Jan Čermák a třetí Matyáš Lexmaul. Souboje ve třídě Easykart 100 zvedaly diváky ze sedadel a v posledním kole superfinále létaly třísky. Zvítězil Karel Kováč před Zalánem Czintulou, Pepou Knoppem a Martinem Antošem. Na pátém místě projela cílem s poškozenou motokárou Michelle Jandová, která byla až do předposlední zatáčky závěrečného kola na druhém místě. Ve třídě Školní 50 ovládl superfinále David Rosypal před Matyášem Kopeckým, Danielem Novotným, Tomášem Vančíkem a Martinem Šetlíkem. Kompletní výsledky závodu najdete zde, fotogalerii níže.