Czech Kart Open 2018 Cheb

Na 180 jezdců, perfektní počasí a dobře zvládnutá organizace. Tak by se dal stručně charakterizovat druhý podnik Czech Kart Open v Chebu. V královské kategorii KZ2 startovalo 17 jezdců a zvítězil odchovanec projektu EASYKART Dominik Javůrek – Birel ART/TM/ JOKA Racing. Ve třídě EASYKART 60 startovalo 28 jezdců a v Superfinále zvítězil Jiří Skopalík před Karolínou Vančíkovou a Jiřím Svobodou. Trofej pro nejúspěšnější dívku získala Karolína Vančíková a pole position Jiří Skopalík. V hodnocení EASYKART 60 Mladí bylo pořadí Superfinále 1. Dominik Huráb, 2. Simon Rechenmacher, 3. Jan Čermák (výsledky najdete zde). Ve třídě EASYKART 100 zvítězil Martin Antoš v těsném souboji s Karlem Kováčem, třetí místo bral Tomáš Novák (výsledky jsou zde). Ve školní třídě 50 bylo pořadí Superfinále 1. Michal Bláha, 2. Jakub Kubera, 3. Sebastian Mičker. Kompletní výsledky závodů a průběžnou klasifikaci najdete zde, fotogalerii níže.