Moravský pohár 2018 – Bruck 2

Rekordní účast přes 190 jezdců, vedro a slunečno – takový byl třetí podnik seriálu Moravský pohár v rakouském Brucku. Ve třídě Easykart 60 zvítězil  Tomáš Rosypal, druhý byl Matyáš Puršl a třetí Miroslav Mikeš. V hodnocení Easykart 60 bylo pořadí – 1. Dominik Huráb, 2. Dominik Závodný, 3. Radek Svoboda. V Easykart 100 zvítězila Michelle Jandová, druhá byla Sára Pokorná a třetí Václav Chovanec. Královskou kategorii KZ2 opanovali odchovanci projektu Easykart Dominik Javůrek – 3x  1. místo a Dominik Stříteský – 3x  2.místo. Kompletní výsledky závodu najdete zde. Kategorie Mladí 50 určená pro úplné začátečníky se potřebného snížení maximální rychlosti (až 75 km/h) nedočkala – prý se čeká na řetězová kolečka.. již od podzimu loňského roku? Z odpovědných činovníků v Brucku nikdo přítomen nebyl..